Lietuvos meno kūrėjų asociacijos projektas „Individualūs ir atviri“

Lietuvos meno kūrėjų asociacija drauge su kūrėjais parengė 12 nuotolinių susitikimų ciklą. Diskusijos sukosi apie asmenines patirtis ir veikimą nepaprastųjų situacijų ar krizių atvejais, filosofinės minties iššūkius, meno kūrėjo tapatybę, savęs pristatymą visuomenei socialinėje erdvėje bei žiniasklaidoje, kūrybiškas įprastinių formų ir veiklos stategijų transformacijas.

Susitikimus pradedame tema „Menas gyventi ir kurti kitaip: estetinės distancijos problema menininko savivokoje ir saviraiškoje“, pasiūlyta Birutės Skaisgirienės bei Liutauro Degėsio.

Tęsdami procesą paskaitas kviesime aptarti nuotoliniuose susitikimuose su autoriais (Zoom platformoje). Jums priimtinu laiku išklausę paskelbtą įrašą galėsite registruotis į renginį ir gyvai tęsti temos ir situacijų sprendimo būdų nagrinėjimą bei užduoti klausimus.

Projekto dalyviai: Eglė Ganda Bogdanienė „coronART“, Alvydas Jokūbaitis „Modernybė kaip problema“, Jonas Jurkūnas „Kompozitoriaus karantinas“, Tautvydas Kaltenis „Mitologijos dizainas. Dausos“, Aušra Kaziliūnaitė „Rašymas: karantinas kaip iššūkis ir galimybė“, Linas Ryškus „Karantininis scenarijus užsidariusiam personažui“, Birutė Skaisgirienė ir Liutauras Degėsys „Menininkų integravimo į meno kūrybos ir vartojimo procesą problemos Covid’o sąlygomis“, Vytautas Tumėnas „Vizualaus meno ir kultūros renginių inovacijos pandemijos sąlygomis“, Edita Užaitė „Bėgant į save“, Audronė Žigaitytė-Nekrošienė „Iššūkiai ir perspektyva“.

Informacija apie paskaitas ir nuotolinius susitikimus bus publikuojama LMKA tinklapyje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Į tolimesnius susitikimus kviesime nuo sausio vidurio.

Projektą „Individualūs ir atviri“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.