„Subtilu-Z“: muzika su peteliške po kaklu

Grupė „Subtilu-Z“ į Lietuvos muzikinį gyvenimą įžengė taip, kaip ir dera pagal keistoką pavadinimą – subtiliai, bet drąsiai ir užtikrintai. Unikalios sudėties ansamblis gali pasigirti ir laurais tarptautiniuose konkursuose, ir originaliu koncertu… su pižamomis, kurio ankstų šiokiadienio rytą klausėsi pilnutėlė salė kavą gurkšnojančių žmonių.Grupė „Subtilu-Z“ į Lietuvos muzikinį gyvenimą įžengė taip, kaip ir dera pagal keistoką pavadinimą – subtiliai, bet drąsiai ir užtikrintai. Unikalios sudėties ansamblis gali pasigirti ir laurais tarptautiniuose konkursuose, ir originaliu koncertu… su pižamomis, kurio ankstų šiokiadienio rytą klausėsi pilnutėlė salė kavą gurkšnojančių žmonių.
Skaityti daugiau

Vainikas Čiurlioniui nupintas „Didžiajame muzikų parade“

Žaismingo klasikinės muzikos šou reputaciją pelnęs „Didysis muzikų paradas“ 2011 metais surimtėjo –gruodžio 17 d. vykusi šventė buvo pažymėta kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybos ženklu.Žaismingo klasikinės muzikos šou reputaciją pelnęs „Didysis muzikų paradas“ 2011 metais surimtėjo –gruodžio 17 d. vykusi šventė buvo pažymėta kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybos ženklu.
Skaityti daugiau

„Subtilu–Z”: nebijokime negirdėtų vardų

Patys geriausi įspūdžiai – netikėtai patirti įspūdžiai. Jie turi keistą, bet žavią savybę: ilgam išlieka atmintyje, o kartais braute braunasi į paviršių, patys nori būti išgirsti, išsakyti aplinkiniams. Būtent tokį efektą sukėlė vakar, vasario 19 d. Vilniaus Rotušėje surengtas grupės „Subtilu-Z” koncertas. Patys geriausi įspūdžiai – netikėtai patirti įspūdžiai. Jie turi keistą, bet žavią savybę: ilgam išlieka atmintyje, o kartais braute braunasi į paviršių, patys nori būti išgirsti, išsakyti aplinkiniams. Būtent tokį efektą sukėlė vakar, vasario 19 d. Vilniaus Rotušėje surengtas grupės „Subtilu-Z” koncertas.
Skaityti daugiau