Kultūrinių kontaktų bei idėjų „santaka“ Anykščiuose

Lietuvos meno kūrėjų asociacija (LMKA) kviečia į idėjų laboratoriją-susitikimą Anykščiuose.

Su 12 kūrybinių sąjungų vadovų išsikėlėme tikslą aplankyti šalies apskritis ir susitikti su savivaldos bei nevyriausybinių (taip pat ir bendruomenių bei neformalių iniciatyvų) kultūros ir meno įstaigų ar organizacijų atstovais, kuriems gali būti įdomus tiek institucinis bendradarbiavimas su kūrybinėmis sąjungomis, tiek su meno kūrėjais individualiai. Šiuo susitikimu tikimės atnaujinti (sukurti) bendradarbiavimo tinklą, sudarydami galimybes naujoms menininkų bei institucijų jungtims regionuose. Susitikimai jau įvyko su Alytaus ir Tauragės apskričių kultūros bendruomenėmis.

Lapkričio 9 dieną atvykstame susitikti su Anykščių miesto bei rajono kultūros bendruomene.

Šių susitikimų idėja – atnaujinti ir užmegzti bendradarbiavimą. LMKA galėtų tapti jungčių tiltu ir fasilitatoriumi tarp regiono institucijų bei kultūros NVO ir kūrėjų ar jiems atstovaujančių organizacijų, kurdama lygiavertį vienminčių bendruomenės ryšį. Kartu ieškoma sprendimų, kaip įtraukti visos šalies kūrėjus į regiono kultūros lauką, o regiono kultūros vartotojus – į kūrybinius procesus.

Susitikimas numatytas lapkričio 9 dieną Anykščių kultūros centre (mažojoje salėje), Baranausko a. 2, Anykščiai. Susitikimo pradžia 13.00 val. Tikimės svarbiausius dalykus aptarti iki 17.00 val.

Pirmoji susitikimo dalis – susipažinimas: visų prašysime prisistatyti. Prašome pagalvoti, kaip trumpai susitikimo dalyviams pristatysite save (asmeniškai) ir jūsų atstovaujamą įstaigą, bendruomenę ar iniciatyvą.

Antroji dalis – „Pasaulio kavinės“ formatu bendrausime grupėmis, kad geriau vieni kitus pažintume ir suprastume. Susitikimą vainikuosime aptarimu.

Renginio metu bus daromi įrašai, filmuojama, fotografuojama, sukurti įrašai gali būti skelbiami viešai. Jūsų leidimas viešinti susitikimo metu sukurtus įrašus – jūsų dalyvavimas susitikimuose.

Susitikimų organizatorė – Lietuvos meno kūrėjų asociacija (www.lmka.lt), kurios veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dėkojame Anykščių menų centrui ir Anykščių kultūros centrui už pagalbą rengiant šį susitikimą.

Kilus klausimams kreiptis el. paštu j.staselis@gmail.com.

Šio renginio komentarų skiltį skiriame papildomai informacijai bei dalyviams.

Dalyvaudami renginyje jūs sutinkate būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įraše ir esate informuoti, kad šios nuotraukos ar vaizdo / garso įrašai gali būti skelbiami viešai.

Susiję įrašai