Lietuvos menininkai – Ukrainai

UŽ JŪSŲ IR MŪSŲ BALSĄ

Lietuvos menininkai – Ukrainai

Labdaros koncertas paramai Ukrainai rinkti

 

2014 m. balandžio 7 d. 18 val. 30 min. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje žymūs Lietuvos menininkai rengia koncertą „Už jūsų ir mūsų balsą“. Koncerto tikslas – surinkti lėšų humanitarinei paramai nukentėjusiems per protestus Ukrainoje, vykstant agresijai Kryme bei pilietinės visuomenės plėtrai ir kultūriniam Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimui.

Koncertą pradės ir vainikuos Vilniaus Gedimino technikos universiteto choras „Gabija“. Koncerto dalyviai – žinomi Lietuvos atlikėjai Arina, Aidas Giniotis, Algis Latėnas, Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis, Domantas Razauskas, Gediminas ir Ainis Storpirščiai bei Lietuvos totorių vaikų folkloro kolektyvas „Ilsu“.

Džiazo virtuozas saksofonininkas, Lietuvos Nacionalinės premijos laureatas Petras Vyšniauskas pasirodys kartu su dainininke iš Ukrainos Uliana Horbačevska. Koncerte taip pat dalyvaus poetas ir vertėjas, Lietuvos Nacionalinės premijos laureatas Vladas Braziūnas.

Koncertą tiesiogiai transliuos Lietuvos televizija.

Labai kviečiame visus geros valios Lietuvos žmones paremti Ukrainą.

Lėšų rinkimą organizuoja pilietinis judėjimas „Už demokratiją. Ukraina“ (lėšas pervesti į „Demokratijos ir vystymo paramos fondo“ sąskaitą LT297300010109811391, įmonės kodas 300604085, mokėjimo paskirtis „Parama Ukrainos pilietinei visuomenei“); šis judėjimas jau organizavo paramos ir labdaros koncertą, skirtą Ukrainai, „Lofte“ (Vilniuje), rėmė į Lietuvą iš Ukrainos atvykusius sužeistuosius, padėjo sužeistiesiems ir žuvusiųjų šeimoms Ukrainoje, surengė kitų paramos akcijų.

Kartu ir iki pergalės!                                                                                                                       Разом і до перемоги!

Būtų puiku, jeigu atvykę į koncertą turėtumėte Ukrainos simbolikos.

Rengėjas – Ukrainos bičiulių judėjimas

Rėmėjai bendradarbiai – Lietuvos ukrainai, Vilniaus mokytojų namai, Lietuvos radijas ir televizija, Labdaros fondas „Bėdų turgus“, Ukrainos ambasada Lietuvoje, Ukrainos avialinijos UIA, pilietinis judėjimas „Už demokratiją. Ukraina“.

Koncerto bilietų kaina 30 Lt. Bilietus platina www.bilietai.lt (http://www.bilietai.lt/lt/event/20566)